Blog

Budma Turbodekarz

Targi Budma w Poznaniu i konkurs Turbo dekarz 2017

Powiedzieć, że byliśmy na targach Budma w Poznaniu, to tak, jakby nic nie powiedzieć. Bo że byliśmy to oczywiste. Jest to jedna z największych imprez tego rodzaju (przynajmniej w naszej branży), na której, poza poznaniem nowinek z rynku oraz wymianą zdań i opinii o rynku z konkurencją, można sprawdzić również swoje umiejętności.

Zaszczyt to był tym większy, ponieważ zawody Turbo Dekarza odbywały się po raz pierwszy, więc tym bardziej zajęcie pierwszego miejsca pozwalało o sobie powiedzieć, że jest się wyjątkowym 🙂

Konkurs Turbo Dekarz 2017 i nasz udział

Zadań było jedenaście i nie były one łatwe, nawet dla zawodowych dekarzy. Zabawa była doskonała, ale oczywiście liczyło się zajęcie jak najwyższego miejsca w konkursie, o które walczyło aż 18 drużyn. Konkurencja była bardzo silna, a o ich sile niech świadczą nazwy tych drużyn: Szybcy i Wściekli, Zacna Ekipa, Orły Podkarpacia, Mocarze z Lublina oraz Strongmani.

Z dumą oświadczamy, że nasz Paweł (wraz z Pawłem Tynką) zajął pierwsze miejsce w tym zacnym konkursie. Dziękujemy innym drużynom za udział i mamy nadzieję, że spotkamy się za rok na kolejnych zawodach.
Zdjęcia pochodzą z serwisu dekarz.com.pl, a cała relacja wraz ze zdjęciami oczywiście na stronie stowarzyszenia.
http://www.dekarz.com.pl/aktualnosci-ifd/turbo-dekarze-2017/
zawody Turbo dekarz 2017