Pokrycia z papy

Dach płaski pokryty papą Kraków
USŁUGI DEKARSKIE 

Dachy z papy Kraków

Firma Franc-Deker posiada duże doświadczenie w kryciu dachów papą. Papa jest materiałem najczęściej stosowanym na dachach płaskich lub dachach z niewielkim spadkiem, w sytuacjach gdy dach nie jest widoczny z poziomu gruntu i jego wygląd nie wpływa na estetykę budynku.

Niemniej jednak należy zauważyć, iż dachy płaskie wymagają wyjątkowej staranności w układaniu poszycia, właściwego wklejania pasów papy z zachowaniem odpowiednich zakładek, a także obróbek wszelkiego rodzaju wpustów, przelewów i kominów.

Dachy z papy wykonujemy na terenie Krakowa oraz okolicznych gmin tj. Wieliczki, Mogilan, Skawiny, Bochni, Niepołomic, a także w pozostałych miejscowościach w Małopolsce.

ZADZWOŃ +48-600-839-416

Ubezpieczenie

Nasza firma posiada ubezpieczenie, które zapewnia bezpieczeństwo inwestora.

Specjalistyczne narzędzia

Inwestujemy w narzędzia i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Powierzone prace dekarskie wykonujemy szybko i sprawnie.

Doświadczenie i profesjonalizm

2 pokolenia Mistrzów Dekarstwa, doświadczony i zgrany zespół pracowników.

Specjaliści od dachów z papy

Dach płaski jest elementem, na którym poległa niejedna firma dekarska, czego powodem jest ogromna trudność układania tego typu pokrycia. Na dachach z minimalnym spadkiem bardzo łatwo o błędy, a precyzja i staranność są wyjątkowo ważne. W Franc Deker doświadczenie w układaniu papy na dachach płaskich zdobywamy od pokoleń, a nasze kwalifikacje potwierdza zaproszenie do sędziowania Mistrzostw Młodych Dekarzy właśnie w kategorii dachów płaskich. W ramach naszych usług dekarskich dla dachów płaskich wykonujemy:

  • remonty dachów z papy
  • nowe pokrycia dachów z papy
  • naprawy dachów z papy
  • izolacje dachów płaskich

Należymy do małopolskiego oddziału PSD

Jako członkowie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy mamy pełne wsparcie organizacji i możemy korzystać z doświadczenia jego członków. Przy wyborze firmy dekarskiej, nie bez znaczenia pozostaje siła PSD i jego znaczenie w branży dekarskiej.

PSD logo

Chcesz umówić się na wycenę krycia dachu płaskiego?

Masz pytanie o sposób realizacji lub chcesz zarezerwować termin?

ZADZWOŃ +48-600-839-416

Opinie o dekarzach Franc Deker

Więcej opinii? Sprawdź google