Malowanie dachów

Malowanie dachów Kraków
MALOWANIE DACHU

Z blachy i dachówki

Dachy przez cały rok wystawione są na działanie wielu niszczących czynników zewnętrznych takich jak deszcz, grad, palące słońce, zanieczyszczenia z powietrza, mróz. Zastosowanie nawet najlepszych materiałów na dach nie gwarantuje, że pokrycie dachowe będzie wyglądało „jak nowe”, a kolory zachowają swoje nasycenie. W wielu przypadkach, gdy dach traci na atrakcyjności i wyglądzie, nie trzeba decydować się od razu na wymianę całego pokrycia dachowego, często wystarczy samo pomalowanie dachu nową warstwą farby, aby ponownie cieszył oko.
W sytuacjach, kiedy widzimy zmatowienie powłoki dachu, mech na dachu lub niewielkie ogniska korozji, warto wykonać remont dachu i skorzystać z naszej usługi malowania dachów.

Oprócz usług dekarskich oferujemy Państwu profesjonalne malowanie dachów z blachy oraz malowanie dachówki.

ZADZWOŃ +48-600-839-416

Ubezpieczenie

Nasza firma posiada ubezpieczenie, które zapewnia bezpieczeństwo inwestora.

Specjalistyczne narzędzia

Inwestujemy w narzędzia i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Powierzone prace dekarskie wykonujemy szybko i sprawnie.

Doświadczenie i profesjonalizm

2 pokolenia Mistrzów Dekarstwa, doświadczony i zgrany zespół pracowników.

Malowanie dachów z blachy Kraków

Nasza oferta malowania dachów z blachy obejmuje wszystkie typy blachy (blachy płaskie, faliste, trapezowe). Oferujemy fachowe doradztwo, wybór najlepszych materiałów i farb, profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Na nasze prace udzielamy gwarancji.
Malowanie dachów z blachy obejmuje:

  • usunięcie łuszczącej się starej farby oraz ognisk korozji
  • mycie dachu z zalegającego brudu, jak również z pozostałości po czyszczeniu
  • odtłuszczanie
  • zabezpieczenie pokrycia podkładem dostosowanym do potrzeb powłok
  • pokrycie dachy farbą (ręcznie lub agregatem)

Malowanie dachówki Kraków

Dachy pokryte dachówką (czy to ceramiczną czy cementową) również można poddać czyszczeniu z zalegającego mchu oraz zabrudzeń. Takie ponowne malowanie dachówki ma na celu nie tylko poprawę jej wyglądu, ale również pozwoli przywrócić nadszarpniętą przez czas szczelność.

Remont dachu z dachówki zaczynamy od dokładnego umycia powierzchni dachu, następnie zabezpieczamy pokrycie dachowe środkami chroniącymi przed ponownym pojawieniem się mchu. Cały proces pracy z dachówką kończymy dwukrotnym malowaniem powierzchni.

Naszą ofertę malowania dachów kierujemy do klientów mieszkających w Małopolsce, w miastach tj. Kraków, Bochnia, Skawina, Wieliczka, Niepołomice, Myślenice jak również mieszkańców okolicznych gmin m.in. Mogilany, Libertów, Gaj.

Należymy do małopolskiego oddziału PSD

Jako członkowie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy mamy pełne wsparcie organizacji i możemy korzystać z doświadczenia jego członków. Przy wyborze firmy dekarskiej, nie bez znaczenia pozostaje siła PSD i jego znaczenie w branży dekarskiej.

PSD logo

Chcesz poznać cenę malowania dachu?

Masz pytanie o sposób malowania dachu z blachy lub dachówki? Chcesz zarezerwować termin?

ZADZWOŃ +48-600-839-416

Opinie o dekarzach Franc Deker

Więcej opinii? Sprawdź google