Montaż rolet i markiz okien dachowych

Montaż okien dachowych Kraków
Profesjonalny

Montaż rolet i markiz okien dachowych w Krakowie

Montując okna dachowe pozwalamy, aby pomieszczenia znajdujące się bezpośrednio pod dachem zyskały walory użytkowe. Rozwój segmentu rynku okien dachowych i ich szeroki wybór, a także innowacje wprowadzane w ich konstrukcjach sprawiły, że możliwe jest pełne wykorzystanie poddasza i zamienienie go na pomieszczenia użytkowe.
Promienie słońca wpadające do wnętrza przez okna dachowe to coś, czego pożądamy w okresie jesienno-zimowym, ale początkiem wiosny i latem sytuacja ulega zmianie. Słońce przenikające przez szyby okien w dachu doprowadza do nadmiernego nagrzewania się pomieszczeń. W takich momentach nieocenione są produkty zasłaniające montowane na oknach dachowych.

Badania producentów okien wskazują, że zastosowanie zasłon wewnętrznych nie skutkuje satysfakcjonującym obniżeniem temperatury wewnątrz pomieszczeń. Rozwiązaniem są rolety i markizy okien dachowych montowane na zewnątrz, które mogą całkowicie lub częściowo odciąć dopływ światła do wnętrza. Zewnętrzne rolety i markizy 8 razy skuteczniej chronią przed upałem niż ich wewnętrzne odpowiedniki.

Wykonujemy montaż rolet i markiz na oknach dachowych. Tych montowanych w trakcie wykonywania pokrycia dachowego, jak i na tych już istniejących. Montujemy rolety sterowane ręcznie i elektrycznie, a także montujemy każdy rodzaj markiz okien dachowych, w tym solarne modele sterowane elektrycznie.

ZADZWOŃ +48-600-839-416

Ubezpieczenie

Nasza firma posiada ubezpieczenie, które zapewnia bezpieczeństwo inwestora.

Specjalistyczne narzędzia

Inwestujemy w narzędzia i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Powierzone prace dekarskie wykonujemy szybko i sprawnie.

Doświadczenie i profesjonalizm

2 pokolenia Mistrzów Dekarstwa, doświadczony i zgrany zespół pracowników.

Montażysta rolet i markiz do okien dachowych z Krakowa

Montujemy wszystkie dostępne zewnętrzne akcesoria dachowe takie jak:

  • montaż rolet na oknach dachowych
  • montaż akcesoriów do okien dachowych
  • montaż markiz do okien dachowych
  • montaż markiz elektrycznych na oknach dachowych
  • montaż rolet zewnętrznych do okien dachowych
  • montaż solarnych markiz zaciemniających do okien dachowych Roto

Montaż akcesoriów do okien dachowych Dakea

Dakea to duńska marka okien, od niedawna obecna również na polskim rynku. Ofertę Dakea wyróżnia przede wszystkim bardzo długa gwarancja, a także szeroki asortyment zewnętrznych akcesoriów okien dachowych takich jak: rolety i markizy, w tym te zasilane solarnie.

Montaż okien dachowych Dakea Kraków

Montaż akcesoriów do okien dachowych Fakro

Fakro to marka, której klientom zainteresowanym oknami dachowymi, nie trzeba przedstawiać. Polski producent doskonałej jakości okien dachowych oraz zewnętrznych rolet i markiz do okien dachowych. W ofercie Fakro całkowicie zaciemniające rolety oraz markizy, również elektrycznie sterowane.

Montaż okien dachowych Fakro Kraków

Montaż akcesoriów do okien dachowych Velux

Velux to duński producent wysokiej jakości okien dachowych. Oferta tej firmy jest równie szeroka co innych producentów, a poza oknami również niezbędne do komfortowego użytkowania akcesoria tj. solarne markizy zaciemniające oraz rolety.

Montaż okien dachowych Velux Kraków

Montaż akcesoriów do okien dachowych Roto

Niemiecka jakość wykonania, doskonałe parametry akustyczne i izolacyjne to podstawowe atuty okien dachowych Roto. W ofercie marki markizy oraz rolety sterowane manualnie oraz elektrycznie.

Montaż okien dachowych Roto Kraków

Należymy do małopolskiego oddziału PSD

Jako członkowie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy mamy pełne wsparcie organizacji i możemy korzystać z doświadczenia jego członków. Przy wyborze firmy dekarskiej, nie bez znaczenia pozostaje siła PSD i jego znaczenie w branży dekarskiej.

PSD logo

Montaż rolet i markiz okien dachowych w Krakowie

Masz pytanie o rolety do okien lub markizy? Pomożemy z wyborem i montażem!

ZADZWOŃ +48-600-839-416

Opinie o dekarzach Franc Deker

Więcej opinii? Sprawdź google