Pokrycia z blachy

FIRMA DEKARSKA

Krycie dachów blachą

Firma Franc-Deker specjalizuje się w  pokryciach dachów blachami. Taka specjalizacja w branży nazywana jest blacharz dekarz i tak też lubimy siebie nazywać. Realizujemy usługi dekarskie i dachy z blachy tytan-cynk, z blachy aluminiowej, z blachodachówki oraz blach trapezowych i panelowych. Jesteśmy doświadczoną ekipą dekarzy, których drobiazgowość w realizacji detali gwarantuje estetyczny wygląd dachu z blachy i trwałość na długie lata. Pracujemy szybko i czysto, a naszym klientom służymy radą odnośnie wyboru najlepszego pokrycia dachu. Pomagamy również w negocjacjach cenowych z dostawcami blach dachowych.

Usługę dekarską krycia dachów blachą wykonujemy na terenie Krakowa oraz okolicznych gmin tj. Wieliczki, Mogilan, Skawiny, Bochni, Niepołomic, a także w pozostałych miejscowościach w Małopolsce.

ZADZWOŃ +48-600-839-416

Ubezpieczenie

Nasza firma posiada ubezpieczenie, które zapewnia bezpieczeństwo inwestora.

Specjalistyczne narzędzia

Inwestujemy w narzędzia i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Powierzone prace dekarskie wykonujemy szybko i sprawnie.

Doświadczenie i profesjonalizm

2 pokolenia Mistrzów Dekarstwa, doświadczony i zgrany zespół pracowników.

Specjalizacja Blacharz Dekarz

Dlaczego specjalizujemy się w zawodzie blacharz dekarz? Naszym zdaniem ten typ pokrycia dachowego wymaga najwięcej kunsztu i umiejętności manualnych, a my od zawsze lubiliśmy stawiać sobie poprzeczkę wysoko. Warto również wspomnieć o wyjątkowej elegancji dachów krytych blachą i możliwości zrobienia unikalnych obróbek detali. Jako nowocześni dekarze, inwestujemy w narzędzia, które pozwalają nam realizować nowe dachy i remontować stare szybko i bezpiecznie dla Inwestora.  Profesjonalnie wykonamy:

  • remonty dachów krytych blachą;
  • naprawy dachów z blachy;
  • nowe pokrycia dachów blachą tytan cynk, blachą aluminiową (np. Prefa), blachodachówką oraz blachą trapezową;
  • krycie dachów blachami tytan cynk i miedzianymi na obiektach zabytkowych.

Należymy do małopolskiego oddziału PSD

Jako członkowie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy mamy pełne wsparcie organizacji i możemy korzystać z  doświadczenia jego członków. Przy wyborze firmy dekarskiej, nie bez znaczenia pozostaje siła PSD i jego znaczenie w branży dekarskiej.

PSD logo

Masz pytanie o krycie dachu blachą, blachą na rąbek, blachodachówką lub blachą trapezową?

Masz pytanie o sposób realizacji lub chcesz zarezerwować termin?

ZADZWOŃ +48-600-839-416

Opinie o dekarzach Franc Deker

Więcej opinii? Sprawdź google