Elewacje z blachy

Elewacje z blachy Kraków
Firma dekarska

Elewacje z blachy Kraków

Elewacja z blachy, a zwłaszcza wykonanej na rąbek, to najnowszy trend w wykończeniu ścian zewnętrznych domów jednorodzinnych. Jako pasjonaci blachy dachowej i blacharze-dekarze z dużym doświadczeniem nie mogliśmy pozostać obojętni wobec tak ciekawego sposobu wykończenia elewacji i z przyjemnością możemy zaoferować swoje usługi w zakresie wykonania elewacji z blachy trapezowej, na rąbek, tytanowo-cynkowej lub aluminiowej.

Elewacje z blachy są często wykonywane na budynkach, w których materiałem dachowym jest blacha. Takie naturalne przeciągniecie pokrycia dachowego na ścianę budynku wygląda doskonale i może być elementem  dekoracyjnym dla bryły domu. Najczęściej elewacja z blachy przybiera postać przedłużonego okapnika, tworzącego opaskę wokół budynku spływającego z dachu i tworzącego z nim jedną całość lub jest elementem czysto dekoracyjnym, a blacha na elewacji jest tyko akcentem pojawiającym się jako obróbka balkonu lub tarasu. Elewacja z blachy może być również ułożona na całym budynku i być wykorzystana jako nowoczesny zamiennik tynku. Elewacje z blachy to domena nowoczesnego budownictwa, wpisująca się idealnie w minimalistyczną architekturę.

ZADZWOŃ +48-600-839-416

Ubezpieczenie

Nasza firma posiada ubezpieczenie, które zapewnia bezpieczeństwo inwestora.

Specjalistyczne narzędzia

Inwestujemy w narzędzia i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Powierzone prace dekarskie wykonujemy szybko i sprawnie.

Doświadczenie i profesjonalizm

2 pokolenia Mistrzów Dekarstwa, doświadczony i zgrany zespół pracowników.

Elewacje z blachy dachowej

Szukasz rzetelnego wykonawcy elewacji z blachy? Posiadamy wieloletnie dekarskie doświadczenie, a naszym głównym obszarem działalności są pokrycia z blachy dachowej.

Wykonujemy:

  •  elewacje z blachy na rąbek
  •  elewacje z blachy trapezowej
  •  elewacje z blachy aluminiowej
  •  elewacje z blachy tytan-cynk

Należymy do małopolskiego oddziału PSD

Jako członkowie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy mamy pełne wsparcie organizacji i możemy korzystać z doświadczenia jego członków. Przy wyborze firmy dekarskiej, nie bez znaczenia pozostaje siła PSD i jego znaczenie w branży dekarskiej.

PSD logo

Masz pytanie o wykonanie elewacji z blachy w Krakowie?

Masz pytanie o elewację z blachy? Odpowiemy na wszystkie pytania i ułożymy blachę na twojej elewacji!

ZADZWOŃ +48-600-839-416

Opinie o dekarzach Franc Deker

Więcej opinii? Sprawdź google