Wymiana pokrycia dachowego

Wymiana pokrycia dachowego
FIRMA DEKARSKA

Wymiana pokrycia dachowego Kraków

Z czasem nawet najlepsze pokrycie dachowe ulegnie zniszczeniu. Działające na dach warunki atmosferyczne doprowadzają do płowienia blachy dachowej, a jeśli zewnętrza warstwa została naruszona, z pewnością pojawią się na niej ogniska korozji. Jak tylko można uratować istniejący dach, to warto to rozważyć. Czasami jednak wymiana pokrycia dachowego to najlepsza decyzja!

Wykonujemy remonty dachów i wymieniamy pokrycia dachowe. Z blachy na blachę, z dachówki na dachówkę, a jeśli potrzebne jest odciążenie konstrukcji dachowej, to nawet z dachówki na blachę. Nasze prace wykonujemy kompleksowo, co oznacza, że zdejmiemy stare pokrycie, izolację, wymienimy naruszone zębem czasu łaty i kontrały, a następnie zgodnie ze sztuką budowlaną ułożymy nowe pokrycie. Wszystkie elementy dachu takie jak śniegołapy, obróbki kominów, fajermurów również znajdą się na Twoim dachu. Chcesz dodatkowo wykonać okno dachowe, aby doświetlić poddasze? Nasi dekarze to doświadczeni montażyści. Co więcej, z naszą ekipą masz gwarancję, że obróbka okna będzie szczelna i estetycznie wykonana.

PYTANIA? ZADZWOŃ +48-600-839-416

Ubezpieczenie

Nasza firma posiada ubezpieczenie, które zapewnia bezpieczeństwo inwestora.

Specjalistyczne narzędzia

Inwestujemy w narzędzia i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Powierzone prace dekarskie wykonujemy szybko i sprawnie.

Doświadczenie i profesjonalizm

2 pokolenia Mistrzów Dekarstwa, doświadczony i zgrany zespół pracowników.

Szczegóły są ważne

Wymiana starego pokrycia dachowego wydaje się prosta, ale najważniejsze są szczegóły i detale, na które w naszej firmie zwracamy uwagę. Prawidłowo wykonany dach to gwarancja bezproblemowego użytkowania przez wiele lat, a powierzając nam wymianę pokrycia dachu masz pewność wykonania zgodnie ze sztuką dekarską, a wszelkie problemy i niuanse na bieżąco rozwiązujemy. Dachy dla naszych klientów wykonujemy tak, jakbyśmy wykonywali je dla siebie samych.

Wymiany pokrycia dachowego wykonujemy na terenie Krakowa oraz okolicznych gmin tj. Wieliczki, Mogilan, Skawiny, Bochni, Niepołomic, a także w pozostałych miejscowościach w Małopolsce.

Należymy do małopolskiego oddziału PSD

Jako członkowie Stowarzyszenia mamy pełne wsparcie organizacji i możemy korzystać z  doświadczenia jego członków. Przy wyborze firmy dekarskiej, nie bez znaczenia pozostaje siła PSD i jego znaczenie w branży dekarskiej.

PSD logo

Masz pytanie o wymianę pokrycia dachu?

Masz pytanie o sposób realizacji lub chcesz zarezerwować termin?

PYTANIA? ZADZWOŃ +48-600-839-416

Opinie o dekarzach Franc Deker

Więcej opinii? Sprawdź google