Pokrycia z dachówki

FIRMA DEKARSKA

Krycie dachów dachówką

Firma Franc-Deker realizuje pokrycia dachów z dachówek betonowych i ceramicznych o różnych wzorach i kształtach. Jesteśmy doświadczoną ekipą dekarzy, których drobiazgowość w realizacji detali gwarantuje estetyczny wygląd dachu i trwałość na długie lata. Pracujemy szybko i czysto, a naszym klientom służymy radą odnośnie wyboru najlepszego rozwiązania, a także pomagamy w negocjacjach cenowych z dostawcami dachówek.

Usługę dekarską krycia dachów dachówką wykonujemy na terenie Krakowa oraz okolicznych gmin tj. Wieliczki, Mogilan, Skawiny, Bochni, Niepołomic, a także w pozostałych miejscowościach w Małopolsce.

ZADZWOŃ +48-600-839-416

Ubezpieczenie

Nasza firma posiada ubezpieczenie, które zapewnia bezpieczeństwo inwestora.

Specjalistyczne narzędzia

Inwestujemy w narzędzia i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Powierzone prace dekarskie wykonujemy szybko i sprawnie.

Doświadczenie i profesjonalizm

2 pokolenia Mistrzów Dekarstwa, doświadczony i zgrany zespół pracowników.

Szczegóły są ważne

Dachy kryte dachówką, mimo iż są piękne w swojej prostocie, najczęściej nie są proste w realizacji, a o finalnym wyglądzie i szczelności decyduje staranność przy realizacji detali. Szczególnym utrudnieniem są bardziej skomplikowane konstrukcje od standardowo spotykanych, dachy na obiektach zabytkowych oraz współczesne wielokrotnie łamane, z wykuszami lub jaskółkami. To właśnie po realizacji takich elementów, prawidłowym rozmierzeniu dachu, równym ułożeniu dachówki oraz po staranności w obróbkach koszy i kominów poznaje się kunszt dekarza. Dlatego szczególnie w tym miejscu zachęcamy do przeglądania naszych realizacji.

Zajmujemy się:

  • remontami dachów krytymi dachówką
  • układaniem nowych pokryć dachów z dachówki
  • naprawami dachów z dachówki
  • dachami krytymi dachówką na obiektach zabytkowych

Należymy do małopolskiego oddziału PSD

Jako członkowie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy mamy pełne wsparcie organizacji i możemy korzystać z doświadczenia jego członków. Przy wyborze firmy dekarskiej, nie bez znaczenia pozostaje siła PSD i jego znaczenie w branży dekarskiej.

PSD logo

Masz pytanie o krycie dachu dachówką?

Masz pytanie o sposób realizacji lub chcesz zarezerwować termin?

ZADZWOŃ +48-600-839-416

Opinie o dekarzach Franc Deker

Więcej opinii? Sprawdź google