Montaż okien dachowych

Montaż okien dachowych Kraków
Profesjonalny i szczelny 

Montaż okien dachowych w Krakowie

Wykonując dach często jedną z usług, jaką świadczymy przy okazji układania pokrycia dachowego, jest montaż okien dachowych. Okna dachowe to bardzo popularna opcja, chętnie stosowana głównie przez osoby budujące dom z poddaszem użytkowym. Takie rozwiązanie zapewnia odpowiednie doświetlenie poddasza, przy jednoczesnym pełnym wykorzystaniu przestrzeni.

Zlecenie wymiany okien dachowych równie często pojawia się od inwestorów remontujących dach, którzy postanowili zaadoptować dotąd nieużywany strych lub poddasze. Okna, które można obecnie znaleźć w ofercie wielu producentów, pozwalają po otwarciu uzyskać dodatkową przestrzeń na zewnątrz w formie mini balkonu. To oraz inne nowatorskie rozwiązania proponowane przez producentów okien powodują, że zainteresowanie oknami dachowymi nie maleje.

Podejmujemy się również montażu okien dachowych, nie tylko w trakcie kompleksowego wykonania pokrycia dachowego czy jego remontu, ale również w ramach pojedynczych zleceń na istniejącym pokryciu dachowym polegających na montażu jednego lub większej liczby okien. Dodanie okien dachowych podnosi komfort użytkowania pomieszczeń znajdujących się bezpośrednio pod dachem.

ZADZWOŃ +48-600-839-416

Ubezpieczenie

Nasza firma posiada ubezpieczenie, które zapewnia bezpieczeństwo inwestora.

Specjalistyczne narzędzia

Inwestujemy w narzędzia i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Powierzone prace dekarskie wykonujemy szybko i sprawnie.

Doświadczenie i profesjonalizm

2 pokolenia Mistrzów Dekarstwa, doświadczony i zgrany zespół pracowników.

Certyfikowany montażysta okien dachowych z Krakowa

Powierzając montaż okna dachowego certyfikowanym montażystom, mają Państwo pewność, że okno zostanie założone zgodnie ze sztuką, co zagwarantuje szczelność, estetykę wykonania oraz doskonałe parametry izolacyjne.

  • montaż okien dachowych
  • montaż świetlików
  • montaż wyłazów dachowych
  • montaż okien dachowych Dakea
  • montaż okien dachowych Velux
  • montaż okien dachowych Roto
  • montaż okien dachowych Fakro

Montaż okien dachowych Dakea

Dakea to duńska marka okien, od niedawna obecna również na polskim rynku. Ofertę Dakea wyróżnia przede wszystkim bardzo długa gwarancja, która, jak określa to sama firma „Next 20 Guarantee to zbywalna gwarancja dla użytkowników na okres do 20 lat.”

Montaż okien dachowych Dakea Kraków

Montaż okien dachowych Fakro

Fakro to marka, której klientom zainteresowanym oknami dachowymi, nie trzeba przedstawiać. Polski producent doskonałej jakości okien dachowych oraz innych rozwiązań do dachów (świetlików, wyłazów). Na Państwa zlecenie zamontujemy każde okno z oferty Fakro.

Montaż okien dachowych Fakro Kraków

Montaż okien dachowych Velux

Firma Velux to z kolei główny konkurent Fakro, nie tylko na polskim rynku. Oferta tej firmy jest równie szeroka, co oferta Fakro, a poza oknami w ofercie znajdą Państwo również niezbędne do komfortowego użytkowania akcesoria.

Montaż okien dachowych Velux Kraków

Montaż okien dachowych Roto

Niemiecka jakość wykonania, doskonałe parametry akustyczne i izolacyjne to podstawowe atuty okien dachowych Roto. Na państwa życzenie zamontujemy każde okno z ich oferty.

Montaż okien dachowych Roto Kraków

Należymy do małopolskiego oddziału PSD

Jako członkowie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy mamy pełne wsparcie organizacji i możemy korzystać z doświadczenia jego członków. Przy wyborze firmy dekarskiej, nie bez znaczenia pozostaje siła PSD i jego znaczenie w branży dekarskiej.

PSD logo

Montaż okien dachowych w Krakowie

Masz pytanie o okna dachowe, wyłazy lub okna kolankowe? Pomożemy z wyborem i montażem!

ZADZWOŃ +48-600-839-416

Opinie o dekarzach Franc Deker

Więcej opinii? Sprawdź google