Czyszczenie i mycie dachów

Mycie dachu Kraków
MYCIE DACHU 

Czyszczenie i mycie dachów Kraków

Coraz częściej spotykamy się z zapytaniami ze strony klientów, nie tylko o wykonanie pokrycia dachowego, ale również o mycie i profesjonalne czyszczenie dachów. Nawet najlepsze pokrycie dachowe z czasem, zwłaszcza w Krakowie i w województwie małopolskim, pokrywa się brudem oraz mchem. Na ten stan nie mamy wpływu i jedyne co możemy zrobić, jako właściciele takiego dachu to, aby uniknąć dalszego niszczenia pokrycia dachowego, rozważyć zlecenie mycia dachówki lub blachy. Co więcej odświeżone pokrycie można zabezpieczyć impregnatami, które opóźnią ponowne pokrywanie się dachu zielonym nalotem.

Taka usługę świadczymy na terenie Krakowa oraz okolicznych gmin tj. Wieliczki, Mogilan, Skawiny, Bochni, Niepołomic i wielu innych.

ZADZWOŃ +48-600-839-416

Ubezpieczenie

Nasza firma posiada ubezpieczenie, które zapewnia bezpieczeństwo inwestora.

Specjalistyczne narzędzia

Inwestujemy w narzędzia i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Powierzone prace dekarskie wykonujemy szybko i sprawnie.

Doświadczenie i profesjonalizm

2 pokolenia Mistrzów Dekarstwa, doświadczony i zgrany zespół pracowników.

Samodzielne czyszczenie dachu?

Rekomendujemy skorzystanie z usług profesjonalistów, a nie wykonywanie mycia dachu samodzielnie. Czyszczenie dachu w naszej firmie wykonują pracownicy doświadczeni w pracy na wysokości, a do tego na niestabilnym podłożu, jakim jest mokry, a tym samym śliski dach. Dodatkowo nasze doświadczenie w tym temacie pozwoli nam dobrać odpowiednie preparaty do czyszczenia oraz niezbędne impregnaty. Poza tym mają Państwo gwarancję dobrze wykonanej pracy i pewność, że pokrycie dachowe nie zostanie w trakcie czyszczenia uszkodzone.

Cena za usługę czyszczenia dachu jest uzależniona od wielkości dachu, rodzaju pokrycia dachowego oraz zakresu usługi.

Należymy do małopolskiego oddziału PSD

Jako członkowie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy mamy pełne wsparcie organizacji i możemy korzystać z doświadczenia jego członków. Przy wyborze firmy dekarskiej, nie bez znaczenia pozostaje siła PSD i jego znaczenie w branży dekarskiej.

PSD logo

Chcesz poznać cenę za mycie i czyszczenie dachu?

Masz pytanie o sposób realizacji lub chcesz zarezerwować termin?

ZADZWOŃ +48-600-839-416

Opinie o dekarzach Franc Deker

Więcej opinii? Sprawdź google