Blog

Wymiana pokrycia dachowego i ocieplenia

Remont dachu: Wymiana dachówki i ocieplenia, Wola Justowska, Kraków

🚨🚨🚨
Szukasz rzetelnej firmy dekarskiej do remontu dachu? Zadzwoń! tel:+48 600 83 94 16

Odbieramy między 7 a 16

Ostatnie piękne, słoneczne dni przypomniały nam o remont dachu, gdy żar się z nieba lał, a o jesieni nikt jeszcze nie myślał. Tym razem mamy dla Was sporych rozmiarów dach (350m2), z którego poszycie zdarliśmy w całości, łącznie z ociepleniem, foliami i położyliśmy całość od nowa.
Dach zdecydowanie nadawał się do remontu, a znaleziska pod poszyciem, jak na przykład gniazdo szerszeni (na szczęście puste) były niemałym zaskoczeniem, ale w naszej pracy nie takie rzeczy się zdarzają (to taka mała zapowiedź innego postu, który będzie na początku listopada – śledźcie naszego facebooka, a będziecie najlepiej poinformowani).

A teraz krótki opis, co zostało zrobione, a potem najważniejsze, czyli zdjęcia i chwalenie się, jak ładnie i elegancko wyszło, bo że jesteśmy zadowoleni to chyba nikogo nie musimy przekonywać.

Wielkość dachu: 350 m2
Miejsce: Kraków, Wola Justowska
Zakres prac: ściągnięcie starego poszycia wraz z foliami oraz ociepleniem, aż do wewnętrznej okładziny, ułożenie folii paroizolacyjnej, następnie dwie warstwy ocieplenia, folia paroprzepuszczalna, łaty, kontrłaty oraz ułożenie poszycia z dachówki karpiówki.