Blog

Montaż okien dachowych na istniejącym dachu

Montaż okna dachowego na istniejącym dachu

Okno dachowe na poddaszu pozwala wpuścić światło dzienne do pomieszczenia. Okna dachowe najczęściej montowane są w domach z tzw. poddaszem użytkowym lub jako doświetlenie klatki schodowej lub korytarza. Jego funkcjonalność sprawia, że inwestorzy chętnie po nie sięgają, a producenci proponują coraz lepsze modele, o wysokich parametrach izolacyjności, z roletami czy markizami, a nawet okna dachowe, które po otwarciu mogą pełnić rolę balkonu. Najczęściej zajmujemy się montowaniem okien w nowobudowanych budynkach, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować okno lub okna w istniejącym dachu.

Taka możliwość sprawia, że możemy zaadoptować dotąd nieużywane poddasze, zmienić jego funkcję, doświetlić miejsca bez dopływu naturalnego światła i wszystko to bez martwienia się o szczelność pokrycia.
Jako doświadczona firma dekarska gwarantujemy nie tylko szczelny montaż okna dachowego, ale również ponowne prawidłowe ułożenie ściągniętego pokrycia dachowego. Aby całość pozostała szczelna. Dodatkowo w naszej pracy stawiamy na estetykę wykonania i nie inaczej jest w przypadku montażu okna w istniejącym pokryciu. Po zakończonych pracach nie ma śladu po naszej ingerencji.
W dzisiejszym wpisie prezentujemy dwie realizacje. Obie dotyczą tego samego, czyli montażu okien na dachu z blachy.

Szukasz specjalistycznej firmy dekarskiej do montażu okien dachowych?
600 83 94 16
📧 KONTAKT