Blog

Jak wybrać ekipę dekarską do remontu dachu?

Jak wybrać dobrą ekipę remontującą dach?

Remont dachu to bardzo wymagająca operacja, a jednym z najważniejszych jej elementów będzie wybór dobrej ekipy dekarskiej. Obok wyboru materiałów jest to jedna z najważniejszych decyzji. Od niej będzie zależało powodzenie całego przedsięwzięcia, a co więcej zły wybór może słono kosztować. Jak wybrać dobrą ekipę remontującą dach?

Doświadczenie

Jesteśmy firmą dekarską z wieloletnim doświadczeniem, w której pracują już dwa pokolenia dekarzy z naszej rodziny, dlatego o dachach, układaniu pokryć dachowych i ich remontowaniu wiemy dużo. Dlatego nie chcemy pisać, że najważniejsze jest doświadczenie i gotowość do rzetelnego udokumentowania swoich realizacji, bo jest to dla nas oczywiste. Każdy klient i każde zlecenie w Franc-Deker jest traktowane indywidualnie i zawsze zapewniamy najwyższą jakość usług, a mówiąc po ludzku zawsze wykonujemy swoja pracę na 120%. Wyraz tego znajdziecie w opiniach Google (tutaj możecie zerknąć) , a każda z nich to miód na nasze dekarskie serca. Co więcej, część naszych prac to efekt polecenia, które są najlepszą reklamą naszych usług.

Wymiana pokrycia z blachy na blachę

Sprawność

Wymiana pokrycia dachowego jest bardziej złożoną i trudniejszą operacją niż położenie nowego pokrycia. Nie jest naszym celem dyskusja, co jest trudniejsze-układanie nowego pokrycia czy remont starego, ale w końcu w remontowanym budynku najczęściej ktoś przebywa, a także znajduje się całe jego mienie, które trzeba zabezpieczyć. Dlatego ważnym jest, aby prace związane z demontażem starej blachy czy dachówki przebiegły szybko oraz aby ekipa zatrudniona do remontu miała odpowiednie doświadczenie oraz możliwości kadrowo-sprzętowe do szybkiego przeprowadzenia całej operacji. To zagwarantuje tylko sprawny i zgrany ze sobą zespół.

Ubezpieczenie

Ze względu na różne ryzyka związane z remontem dachu (np. gwałtowne i niespodziewane załamanie pogody) przy wyborze wykonawcy warto postawić na firmę z ubezpieczeniem. To oszczędzi Wam, Inwestorzy, nerwów związanych z dochodzeniem roszczeń za skutki źle wykonanej pracy, czy też nieprzewidzianych sytuacji jak zalanie. Niestety nawet najlepszym zdarzają się takie sytuacje, dlatego lepiej posiadać odpowiednie zabezpieczenie właśnie w postaci ubezpieczenia.

Jak możecie się spodziewać, wszystkie powyższe punkty idealnie pasują do naszej firmy 💪💪💪 Uważamy, że dobrymi rzeczami powinno się chwalić, a przedstawianie i podkreślanie swoich zalet jest w tym przypadku jak najbardziej na miejscu. Wszystkich przygotowujących się do remontu pokrycia dachowego zapraszamy do kontaktu z nami oraz do zakładki z realizacjami.

Szukasz dobrej ekipy dekarskiej do remontu dachu? 👇👇👇

📞600 83 94 16.

Kontakt telefoniczny w godzinach 7.00-16.00.