O Nas

Kiedy w roku 1997 rozpoczynałem działalność mojej firmy Franc-Deker, nie spodziewałem się, że tak szybko stanie się marką dobrze rozpoznawalną na rynku dekarskim. Jednak przecież nie wzięło się to znikąd.
Jako blacharz-dekarz pracuję nieprzerwanie od 1982 roku. Od 1990 roku posiadam dyplom mistrzowski w zawodzie dekarz. W latach 1991-1994 pracowałem w Niemczech (Monachium) doskonaląc tam swoje umiejętności i zdobywając nowe doświadczenie.

Stopniowo dzięki solidności, rzetelności i dokładności zaczęliśmy pozyskiwać rzesze nowych klientów. Dla zapewnienia fachowej obsługi, nasi pracownicy posiadają dyplomy mistrzowskie w zawodzie oraz szereg certyfikatów, a także systematycznie biorą udział w specjalistycznych szkoleniach. Dekarze naszej firmy brali udział w Małopolskich Mistrzostwach Młodych Dekarzy. Gwarantuje, że Państwa dach będzie wykonany zgodnie ze sztuką dekarską oraz polskimi i europejskimi normami. Szczycimy się zdobyciem Certyfikatu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.
Różnorodne upodobania i możliwości finansowe klientów wymagają od nas elastyczności oraz dostosowania się do ich indywidualnych potrzeb.
Jako członek komisji technicznej Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy wykonuję opinie techniczne pokryć dachów. Nasza firma zapewnia pięcioletnią gwarancję na wykonane usług.

Podejmiemy się budowy i modernizacji każdego dachu oraz spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.