Nadzór inwestorski nad wykonaniem dachu

Nadzór inwestorski nad wykonaniem konstrukcji dachu lub pokrycia dachowego

Budowa domu wymaga posiadania wiedzy z różnych dziedzin, a pojawiające się nowe technologie w każdej z nich nie ułatwiają inwestorom życia. Także w naszej dziedzinie co roku pojawiają się nowe materiały i technologie, które należy poznać i wprowadzić do swojej oferty. Te nowinki powodują jednak, że inwestorzy mogą czuć się zagubieni, a decyzje, które muszą podjąć są kosztowne i przede wszystkim są decyzjami na lata.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, posiadając ogromne doświadczenie dekarskie, postanowiliśmy udostępnić nową usługę w naszej ofercie. Oferujemy Państwu nadzór inwestorski nad wykonaniem dachu (konstrukcji, poszycia). Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem technologii, nie mają 100% zaufania do zatrudnionej firmy dekarskiej lub po prostu chcą Państwo mieć pewność, że dach będzie wykonany zgodnie ze sztuką i będzie Państwu służył przez długi czas, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Na Państwa życzenie, wyślemy na budowę jednego z naszych Mistrzów Dekarstwa, który dopilnuje w Państwa imieniu prac na dachu i dołoży wszelkich starań, aby prace dekarskie zostały przeprowadzone prawidłowo.

Zapraszamy do kontaktu z Franc-Deker – tel. 600-83-94-16