Montaż okien dachowych Kraków

okna dachowmontaż okien dachowych Veluxe Velux

Wykonując dach często jedną z usług, jaką świadczymy przy okazji układania pokrycia dachowego, jest montaż okien dachowych. Okna dachowe to bardzo popularna opcja, chętnie stosowana głównie przez osoby budujące dom z poddaszem użytkowym. Takie rozwiązanie zapewnia odpowiednie doświetlenie poddasza, przy jednoczesnym pełnym wykorzystaniu przestrzeni.

Zlecenie montażu okien dachowych równie często pojawia się od inwestorów remontujących dach, którzy postanowili zaadoptować dotąd nieużywany strych lub poddasze. Okna, które można obecnie znaleźć w ofercie wielu producentów, pozwalają po otwarciu uzyskać dodatkową przestrzeń na zewnątrz w formie mini balkonu. To oraz inne nowatorskie rozwiązania proponowane przez producentów okien powodują, że zainteresowanie oknami dachowymi nie maleje.

Podejmujemy się również montażu okien, nie tylko w trakcie kompleksowego wykonania pokrycia dachowego czy jego remontu, ale również w ramach pojedynczych zleceń polegających na montażu jednego lub większej liczby okien.

Certyfikowany montażysta okien dachowych z Krakowa

Powierzając montaż okna dachowego certyfikowanym montażystom, mają Państwo pewność, że okno zostanie założone zgodnie ze sztuką, co zagwarantuje szczelność, estetykę wykonania oraz doskonałe parametry izolacyjne.

W naszej ofercie:

  • montaż okien dachowych
  • montaż świetlików
  • montaż wyłazów dachowych
  • montaż okien dachowych Dakea
  • montaż okien dachowych Velux
  • montaż okien dachowych Roto
  • montaż okien dachowych Fakro

Montaż okien dachowych Dakea

Dakea to duńska marka okien, od niedawna obecna również na polskim rynku. Ofertę Dakea wyróżnia przede wszystkim bardzo długa gwarancja, która, jak określa to sama firma „Next 20 Guarantee to zbywalna gwarancja dla użytkowników na okres do 20 lat.”

Montaż okien dachowych Fakro

Fakro to marka, której klientom zainteresowanym oknami dachowymi nie trzeba przedstawiać. Polski producent doskonałej jakości okien dachowych oraz innych rozwiązań do dachów (świetlików, wyłazów). Na Państwa zlecenie zamontujemy każde okna z oferty Fakro.

Montaż okien dachowych Velux

Firma Velux to z kolei główny konkurent Fakro, nie tylko na polskim rynku. Oferta tej firmy jest równie szeroka, co oferta Fakro, a poza oknami dobiorą Państwo również niezbędne do komfortowego użytkowania akcesoria.

Montaż okien dachowych Roto

Niemiecka jakość wykonania, doskonałe parametry akustyczne i izolacyjne to podstawowe atuty okien dachowych Roto. Na państwa życzenie zamontujemy każde okno z ich oferty.

Naszą usługę montażu okien dachowych kierujemy do klientów mieszkających w Małopolsce, w miastach tj. Kraków, Bochnia, Skawina, Wieliczka, Niepołomice, Myślenice, jak również mieszkańców okolicznych gmin m.in. Mogilany, Libertów, Gaj.