Czyszczenie i mycie dachów Kraków

Coraz częściej spotykamy się z zapytaniami ze strony klientów, nie tylko o wykonanie pokrycia dachowego, ale również o mycie i profesjonalne czyszczenie dachów. Nawet najlepsze pokrycie dachowe z czasem, zwłaszcza w Krakowie i w województwie małopolskim, pokrywa się brudem oraz mchem. Na ten stan nie mamy wpływu i jedyne co możemy zrobić, jako właściciele takiego dachu to, aby uniknąć dalszego niszczenia pokrycia dachowego, rozważyć zlecenie mycia dachówki lub blachy. Co więcej odświeżone pokrycie można zabezpieczyć impregnatami, które opóźnią ponowne pokrywanie się dachu zielonym nalotem.

Taka usługę świadczymy na terenie Krakowa oraz okolicznych gmin tj. Wieliczki, Mogilan, Skawiny, Bochni, Niepołomic i wielu innych.

Samodzielne czyszczenie dachu?

Rekomendujemy skorzystanie z usług profesjonalistów, a nie wykonywanie mycia dachu samodzielnie. Czyszczenie dachu w naszej firmie wykonują pracownicy doświadczeni w pracy na wysokości, a do tego na niestabilnym podłożu, jakim jest mokry, a tym samym śliski dach. Dodatkowo nasze doświadczenie w tym temacie pozwoli nam dobrać odpowiednie preparaty do czyszczenia oraz niezbędne impregnaty. Poza tym mają Państwo gwarancję dobrze wykonanej pracy i pewność, że pokrycie dachowe nie zostanie w trakcie czyszczenia uszkodzone.

Cennik czyszczenia dachu

Cena za usługę czyszczenia dachu jest uzależniona od wielkości dachu, rodzaju pokrycia dachowego oraz zakresu usługi. Chcesz poznać cenę za mycie i czyszczenie dachu? Zadzwoń. Nasze dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt.